callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار صنعتی پایدار

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

1,920,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1399/10/23

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

مزایای خرید از درگاه پرداخت

دریل شارژی 12 ولت اینکو مدل cidli1232 خرید عمده دریل شارژی 12 ولت ingco اینکو مدل cidli1232 مناسب برای صنایع الکترونیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مصرف عمومی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار صنعتی پایدار 1 1399/10/23 1,920,000 5
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی دریل شارژی 12 ولت اینکو مدل cidli1232

دریل شارژی ingco اینکو مدل cidli1232

دریل شارژی مدل cidli1232 شرکت اینکو برند آمریکایی که در کشور چین تولید می شود . استفاده از پیچ‌ گوشتی‌ و آچار به مدت طولانی ، بسیار خسته‌ کننده است . هم چنین با توجه به تنوع سری پیچ‌ ها و مهره‌ ها که امروزه به صورت‌ های دو سو ، چهار سو ، ستاره‌ ای و آلنی هستند ، مجبور خواهیم بود از انواع بسیار زیادی پیچ‌ گوشتی‌ و آچار در صنایع استفاده کنیم . به‌ طور حتم ، حمل و نگهداری این تعداد ابزار ، کاری بس دشوار است . علاوه‌ بر این هنگام کار در شرایط محیطی مختلف ، استفاده از این‌ گونه ابزارها همیشه امکان‌ پذیر نخواهد بود . با ورود پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی به بازار، مشکلاتی از این دست برطرف شد و کاربران حرفه‌ای و آماتور به این ابزار پرکاربرد روی آوردند . این موضوع ، تولید کنندگان را به رقابت با یکدیگر برای جلب‌ نظر هرچه‌ بیشتر مشتریان وادار کرده است . هم چنین این شرکت‌ ها بر آن شده‌ اند تا با افزایش تعداد لوازم جانبی ، تنوع کاربرد این ابزارها را نیز افزایش دهند .

شرکت « اینکو » ( INGCO )  یکی از تولید کنندگان بنام ابزارآلات پرکاربرد است ، دستگاه پیچ‌ گوشتی شارژی مدل « cidli1232 » را با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان ، تولید و به بازار عرضه کرده است. دور ۱۳۵۰ دور بر دقیقه ، به کاربر امکان استفاده از دستگاه را در شرایط و مکان‌ های مختلف می‌ دهد . این دستگاه مانند بسیاری از پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی دور چپ‌ گرد ، راست‌ گرد و LED دارد ؛ اما تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی این مدل ، آن را از محصولات مشابه متمایز کرده است . علاوه‌ بر این ، این دستگاه قطعه‌ ای آهن‌ ربایی دارد که بستن قطعات چهار گوش مختلف را نیز برای کاربر امکان‌ پذیر می‌ کند .

***** کلان بازار فروش عمده دریل شارژی ingco اینکو مدل cidli1232 ******