callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

چسب موش کتابی GREEN LIVE چینی فروش عمده چسب موش کتابی گرین لایو GREEN LIVE چینی مناسب برای از بین بردن حشرات و حیوانات موذی

تعداد در جعبه:‌ 100

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی چسب موش کتابی GREEN LIVE چینی

چسب موش کتابی گرین لایو GREEN LIVE

چسب موش کتابی گرین لایو یکی از موثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های بزرگ است که از صفحات کاغذی تشکیل شده و ماده ای فوق العاده چسبنده در بالای آن دارد . از این چسب موش می توان در کارخانجات ، منازل ، آپارتمان ها ، هتل ها ، رستوران ها و انباری ها استفاده نمود . چسب موش کتابی گرین لایو هیچ ماده ی شیمیایی ندارد .

تله های چسبی موش عموما صفحات کوچک کاغذی هستند که ماده ای فوق العاده چسبنده در بالای خود دارند . صاحب خانه ها می توانند آن ها را در راستای دیوارها یا در اماکن عمومی که موش ها تردد می کنند قرار دهند .

وقتی موش یا جونده دیگر روی تله چسبی قدم می گذارد چسب آن را در جا نگه می دارد . تله های چسبی در مقایسه با دیگر تله های موش گیر نسبتا ارزان هستند .

چسب دارای هیچ ماده شیمیایی نیست و بنابراین برای بچه ها و حیوانات خانگی خطرناک نخواهد بود . تله کتابی یکی ازموثرترین روش ها برای به دام انداختن موش های بزرگ بوده و به راحتی قابل استفاده است . خطوط تعبیه شده برروی تله کتابی این امکان را ایجاد می کند تا مصرف کننده بتواند آن را به سهولت به اشکال مختلف درآورده و در مکان های گوناگون از آن استفاده نماید .

روش استفاده از چسب موش کتابی گرین لایو

تله چسب موش را به دقت باز کنید .

در صورت لزوم ، در مرکز تله یک تکه تن ماهی قرار دهید .

آن را در محل تردد موش ها گذاشته و پس از به دام افتادن موش، آن را در سطل زباله بیاندازید .

تله گذاری را در ابتدای شب انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل گردد .


هشدار مصرف چسب موش کتابی گرین لایو

  • دور از دسترس اطفال و در محل خشک نگهداری کنید .

  • تله را در محل خیس یا نمناک قرار ندهید .

***** کلان بازار خرید عمده چسب موش کتابی گرین لایو *****