callMe

این محصول در حال حاضر فروشنده ای ندارد

فروشندگان این محصول در یک ماه اخیر

  • ابزار صنعتی پایدار 02166749706

آلن تاشو 8 تایی اینکو مدل HHK14081 پخش کننده عمده آچار آلن 8 تایی تاشو اینکو ingco مدل HHK14081 مناسب برای پیچ کاری و سوراخ کاری روی چوب و فلز و ...

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی آلن تاشو 8 تایی اینکو مدل HHK14081

آلن تاشو 8 تایی اینکو ingco مدل HHK14081

آلن چاقویی ۸ عددی صنعتی اینکو مدل HHK14081 برند آمریکایی که در کشور چین تولید می شود . استفاده از آچارهای مختلف ، برای باز کردن یا بستن پیچ‌ ها و مهره‌ ها باعث شده تا شرکت‌ های تولید کننده‌ ی ابزار به فکر تولید آچارهایی در ابعاد کوچک و با قابلیت تا شوندگی باشند .

مجموعه آچار آلن چاقویی ۸ عددی صنعتی « اینکو » ( ingco ) مدل HHK14081 مجموعه‌ ای ۸ عددی دارای آچارهایی با سایزهای  ، ۲ ، ۲٫۵ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ،۷، ۸ میلی‌ متر است . آچارهای آلن دارای سری شش گوش هستند . در صورتی که سر و کار زیادی با پیچ های آلن دارید و می‌ خواهید به جای خرید سایزهای مختلف آچار تنها از یک مجموعه آچار استفاده کنید ، تهیه‌ ی این محصول گزینه‌ ی خوبی بوده و برای مصرف کننده مقرون به صرفه است .

در ساخت آچارهای این مجموعه ، آلیاژی از استیل ، کروم و وانادیوم استفاده شده است تا مقاومت محصول را در برابر فشار ، ضربه و حرکات پیچشی افزایش دهد . به دلیل فشار بالایی که بر روی آچار اعمال می شود ، آچارها را سخت‌ کاری می‌ کنند که این موضوع موجب می شود تا حرکت پیچشی را تحمل کند . از سویی دیگر استفاده از پلاستیک مقاوم ABS در بدنه‌ ی آن ، استحکام و طول عمر محصول را افزایش می‌ دهد .

از دیگر نقاط قوت این آچار می توان به نحوه‌ ی قرار گیری آنها در کنار هم اشاره کرد که به شکلی است که مانع از هر گونه لق زدن آچارها می شود . دسته‌ ی کوتاه این آچار باعث شده است تا در فضاهایی کم ، عملکردی مناسب داشته باشد . شرکت اینکو توانسته است پیوندی عمیق بین علم و بازار برقرار کرده و با عرضه محصولات با کیفیت ، بازار خوبی را برای محصولات خود فراهم کند .

آچارها در گونه‌ های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می‌ شوند، مانند فرانسه ، رینگی ، ستاره‌ ای ، آلن ، لوله‌ گیر ، بکس و تخت . همچنین این ابزار در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می‌ شوند . شرکت‌ های زیادی به تولید این ابزار کاربردی مشغول هستند . « اینکو » یکی از این شرکت‌ هاست که مجموعه آچار مدل HHK14081 را با کیفیت مطلوبی ساخته است . این مدل مجموعه‌ ای از آچارهای آلن چاقویی است که ۲۵۰ گرم وزن دارد .

***** کلان بازار عمده فروشی ست آچار آلن تاشو 8 تایی اینکو ingco مدل HHK14081 ******