callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دریل چکشی ۸۵۰ وات اینکو مدل ID8508 خرید عمده دریل چکشی ۸۵۰ وات اینکو ingco مدل ID8508 مناسب برای سوراخ کاری بر روی چوب و فلز و سیمان و...

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دریل چکشی ۸۵۰ وات اینکو مدل ID8508

دریل چکشی 850 وات اینکو ingco مدل ID8508

دریل چکشی 850 وات مدل 8508id یکی از بهترین محصولات ساخت و ساز صنعتی جهت استفاده راحت از آن می باشد ، که می توانید آن را متناسب با نیاز های خود مورد استفاده قرار دهید و بهترین کیفیت را به وسیله آن تجربه کنید . دریل وسیله ای برقی جهت سوراخ کردن انواع فلز ، چوب و بافت های سیمانی و بتنی می باشد ، که شامل دو نوع ستونی و قابل حمل می باشد و نوع تخریبی دریل شامل دو نوع برقی و شارژی می باشد .

در دریل های پیشرفته جهت عمق تخریب بیشترو ضربه ی قدرتمند تر یک پیستون واقعی تعبیه شده است که در مقایسه با دریل های معمولی کارایی بیشتری دارند و همچنین در این دریل قفل کلید جهت ثابت نگه داشتن دور سرعت آن و دسته کمکی قابل چرخش 360 درجه جهت کار کردن در همه زوایا کار گذاشته شده است . در دریل های شارژی از باتری های نیکل - کادمیوم یا لیتیومی استفاده شده است . ناگفته نماند دریل های شارژی را می توان در سایزهای کوچک تر هم پیدا کرد . دریل 850 وات مدل ID8508 برای مصارف تجاری و همچنین خانگی هم به کار می رود . این دریل از برق شهری تغذیه می کند و حداکثر سرعت آن 2400 دور در دقیقه می باشد . دریل ID8508 در دو جهت چپ و راست چرخش می کند و توانایی سوراخ کردن فلزات تا 13 میلی متر ، چوب تا 30 میلی متر و سیمان و بتن تا 16 میلی متر را دارد . این دریل شگفت انگیز را می توانید ازفروشگاه کلان بازار خریداری نمایید .

***** کلان بازار فروش عمده دریل چکشی 850 وات اینکو ingco مدل ID8508 ******