callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دریل پیچ گوشتی اینکو مدل ed2808 پخش کننده دریل پیچ گوشتی ingco اینکو مدل ed2808 مناسب برای صنایع الکترونیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مصرف عمومی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دریل پیچ گوشتی اینکو مدل ed2808

دریل پیچ گوشتی ingco اینکو مدل ED2808

دریل پیچ گوشتی مدل « ED2808 » از محصولات شرکت اینکو ( INGCO ) است . شرکت اینکو یکی از برند های بسیار قدیمی ساخت کشور آمریکا بوده که در کشور چین مونتاژ می شود که علی‌ رغم کیفیت بالای خود ، از قیمت مناسبی برخوردار است . در این دستگاه ، سرعت گردش موتور به‌ آسانی توسط  کاربر کنترل می‌ شود . این دریل پیچ گوشتی به یک موتور ۲۸۰ واتی مجهز شده که سرعت گردش آزاد این مدل در حالت بدون بار به ۷۰۰ دور بر دقیقه می‌رسد . قابلیت گردش به‌ صورت راست‌ گرد و چپ‌ گرد ، برای این دستگاه امکان‌ پذیر است . برای پیچ‌ های ظریف و حساس نیاز به چرخاندن با قدرت کم تری بوده که با استفاده از گشتاور سنج روی این دستگاه می‌ توان فشار گشتاور ( پیچاندن ) را تنظیم نمود . این کار باعث جلو گیری از بریدن پیچ و یا خورده شدن گل ( سر ) پیچ می‌ شود .

پیچ گوشتی برقی اینکو دارای کلید الکترونیکی چپ گرد و راست گرد است که برای باز و بسته کردن پیچ استفاده می‌ گردد . با استفاده از هر نوع سر پیچ گوشتی از قبیل دوسو ، چهارسو ، ستاره‌ ای ، شش‌ گوش و غیره و نصب آن روی ابزارگیر آهن‌ ربایی ، می‌ توان انواع پیچ‌ ها با سری‌ های متفاوت را باز و بسته نمود . برای کنترل سرعت گردش ، باید فشار انگشت را روی شستی دستگاه کنترل کنید . استفاده از دستگاه‌ ها و ابزار با کیفیت ، کار را برای شما بسیار راحت‌ تر می‌ کند .

***** کلان بازار عمده فروشی دریل پیچ گوشتی ingco اینکو مدل ED2808 ******