callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دریل شارژی اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612 پخش کننده عمده دریل شارژی ingco اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612 مناسب برای صنایع الکترونیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مصرف عمومی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دریل شارژی اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612

دریل شارژی ingco اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612

دریل شارژی ۱۶/۸ولت مدل cidli1612 شرکت اینکو می باشد . استفاده از پیچ‌ گوشتی‌ و آچار به مدت طولانی ، بسیار خسته‌ کننده است . هم چنین با توجه به تنوع سری پیچ‌ ها و مهره‌ ها که امروزه به صورت‌ های دو سو ، چهار سو ، ستاره‌ ای و آلنی هستند ، مجبور خواهیم بود از انواع بسیار زیادی پیچ‌ گوشتی‌ و آچار در صنایع استفاده کنیم . به‌ طور حتم ، حمل و نگهداری این تعداد ابزار ، کاری بس دشوار است . علاوه‌ بر این هنگام کار در شرایط محیطی مختلف ، استفاده از این‌ گونه ابزارها همیشه امکان‌ پذیر نخواهد بود . با ورود پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی به بازار، مشکلاتی از این دست برطرف شد و کاربران حرفه‌ ای و آماتور به این ابزار پرکاربرد روی آوردند . این موضوع ، تولید کنندگان را به رقابت با یکدیگر برای جلب‌ نظر هرچه‌ بیشتر مشتریان وادار کرده است . هم چنین این شرکت‌ ها بر آن شده‌اند تا با افزایش تعداد لوازم جانبی ، تنوع کاربرد این ابزارها را نیز افزایش دهند .

شرکت « اینکو » ( INGCO )  یکی از تولید کنندگان بنام ابزار آلات پرکاربرد است ، دستگاه پیچ‌ گوشتی شارژی مدل « cidli1612 » را با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان ، تولید و به بازار عرضه کرده است .  دور ۱۳۵۰دور بر دقیقه ، به کاربر امکان استفاده از دستگاه را در شرایط و مکان‌ های مختلف می‌ دهد . این دستگاه مانند بسیاری از پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی دور چپ‌ گرد ، راست‌ گرد و LED دارد ؛ اما تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی ، آن را از محصولات مشابه متمایز کرده است . علاوه‌ بر این، این دستگاه قطعه‌ ای آهن‌ ربایی دارد که بستن قطعات چهار گوش مختلف را نیز برای کاربر امکان‌ پذیر می‌ کند .

***** کلان بازار پخش مستقیم دریل شارژی ingco اینکو مدل cidli1612 ******