callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار صنعتی پایدار

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

2,590,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/07/24

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

دریل شارژی اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612 پخش کننده عمده دریل شارژی ingco اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612 مناسب برای صنایع الکترونیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مصرف عمومی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار صنعتی پایدار 1 1400/07/24 2,590,000 1
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی دریل شارژی اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612

دریل شارژی ingco اینکو ۱۶ ولت مدل cidli1612

دریل شارژی ۱۶/۸ولت مدل cidli1612 شرکت اینکو می باشد . استفاده از پیچ‌ گوشتی‌ و آچار به مدت طولانی ، بسیار خسته‌ کننده است . هم چنین با توجه به تنوع سری پیچ‌ ها و مهره‌ ها که امروزه به صورت‌ های دو سو ، چهار سو ، ستاره‌ ای و آلنی هستند ، مجبور خواهیم بود از انواع بسیار زیادی پیچ‌ گوشتی‌ و آچار در صنایع استفاده کنیم . به‌ طور حتم ، حمل و نگهداری این تعداد ابزار ، کاری بس دشوار است . علاوه‌ بر این هنگام کار در شرایط محیطی مختلف ، استفاده از این‌ گونه ابزارها همیشه امکان‌ پذیر نخواهد بود . با ورود پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی به بازار، مشکلاتی از این دست برطرف شد و کاربران حرفه‌ ای و آماتور به این ابزار پرکاربرد روی آوردند . این موضوع ، تولید کنندگان را به رقابت با یکدیگر برای جلب‌ نظر هرچه‌ بیشتر مشتریان وادار کرده است . هم چنین این شرکت‌ ها بر آن شده‌اند تا با افزایش تعداد لوازم جانبی ، تنوع کاربرد این ابزارها را نیز افزایش دهند .

شرکت « اینکو » ( INGCO )  یکی از تولید کنندگان بنام ابزار آلات پرکاربرد است ، دستگاه پیچ‌ گوشتی شارژی مدل « cidli1612 » را با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان ، تولید و به بازار عرضه کرده است .  دور ۱۳۵۰دور بر دقیقه ، به کاربر امکان استفاده از دستگاه را در شرایط و مکان‌ های مختلف می‌ دهد . این دستگاه مانند بسیاری از پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی دور چپ‌ گرد ، راست‌ گرد و LED دارد ؛ اما تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی ، آن را از محصولات مشابه متمایز کرده است . علاوه‌ بر این، این دستگاه قطعه‌ ای آهن‌ ربایی دارد که بستن قطعات چهار گوش مختلف را نیز برای کاربر امکان‌ پذیر می‌ کند .

***** کلان بازار پخش مستقیم دریل شارژی ingco اینکو مدل cidli1612 ******