callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار صنعتی پایدار

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

2,200,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/07/24

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

فرز آهنگری اینکو مدل AG20008 خرید عمده فرز آهنگری 2000 وات ingco اینکو مدل AG20008 مناسب برای انجام عملیات برش یا ساب روی فلزات و سنگ ها

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار صنعتی پایدار 1 1400/07/24 2,200,000 8
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی فرز آهنگری اینکو مدل AG20008

فرز آهنگری ingco اینکو مدل AG20008

فرز آهنگری اینکو که یک برند آمریکایی است . دستگاه‌ های فرز انواع مختلفی دارند که میزان سرعت چرخش آن‌ ها عامل اصلی تعیین کننده برای کار با سنگ یا فلز است . برای کار با فلزات از فرزهایی با سرعت چرخش بالا استفاده می‌ شود . محصول فوق نیز از جمله‌ ی این دستگاه‌ ها بوده که برای کار با فلزات طراحی شده است . از این فرز می‌ توان برای انجام عملیات برش یا ساب روی فلزات استفاده کرد . این فرز آهنگری توانی برابر ۲۰۰۰ وات دارد . از دیگر ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به سرعت چرخش آن اشاره کرد .

این دستگاه سرعتی برابر ۷۸۰۰ دور بر دقیقه داشته و برای کار با آن می‌ توانید از صفحه‌ هایی با قطر ۱۸۰ میلی‌ متر استفاده کنید . این محصول را شرکت « اینکو » ( INGCO ) به بازار عرضه می‌ کند . از دیگر خصوصیات این محصول می‌ توان به وجود دسته‌ ی کمکی آن اشاره کرد که کاربر با توجه به شرایط کاری می‌ تواند آن را در ۳ حالت مختلف روی دستگاه نصب کند . این ابزار دارای قفل اسپیندل بوده و محافظی فلزی در کنار صفحه‌ ی آن قرار دارد . اگر قصد دارید از محصولی مناسب برای کار روی فلزات و با کمی اغماض روی سنگ‌ ها استفاده کنید ؛ دستگاه فوق گزینه‌ ی مناسبی خواهد بود .

***** کلان بازار عمده فروشی فرز آهنگری ingco اینکو مدل AG20008 ******