callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

فرز آهنگری اینکو مدل AG20008 خرید عمده فرز آهنگری 2000 وات ingco اینکو مدل AG20008 مناسب برای انجام عملیات برش یا ساب روی فلزات و سنگ ها

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی فرز آهنگری اینکو مدل AG20008

فرز آهنگری ingco اینکو مدل AG20008

فرز آهنگری اینکو که یک برند آمریکایی است . دستگاه‌ های فرز انواع مختلفی دارند که میزان سرعت چرخش آن‌ ها عامل اصلی تعیین کننده برای کار با سنگ یا فلز است . برای کار با فلزات از فرزهایی با سرعت چرخش بالا استفاده می‌ شود . محصول فوق نیز از جمله‌ ی این دستگاه‌ ها بوده که برای کار با فلزات طراحی شده است . از این فرز می‌ توان برای انجام عملیات برش یا ساب روی فلزات استفاده کرد . این فرز آهنگری توانی برابر ۲۰۰۰ وات دارد . از دیگر ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به سرعت چرخش آن اشاره کرد .

این دستگاه سرعتی برابر ۷۸۰۰ دور بر دقیقه داشته و برای کار با آن می‌ توانید از صفحه‌ هایی با قطر ۱۸۰ میلی‌ متر استفاده کنید . این محصول را شرکت « اینکو » ( INGCO ) به بازار عرضه می‌ کند . از دیگر خصوصیات این محصول می‌ توان به وجود دسته‌ ی کمکی آن اشاره کرد که کاربر با توجه به شرایط کاری می‌ تواند آن را در ۳ حالت مختلف روی دستگاه نصب کند . این ابزار دارای قفل اسپیندل بوده و محافظی فلزی در کنار صفحه‌ ی آن قرار دارد . اگر قصد دارید از محصولی مناسب برای کار روی فلزات و با کمی اغماض روی سنگ‌ ها استفاده کنید ؛ دستگاه فوق گزینه‌ ی مناسبی خواهد بود .

***** کلان بازار عمده فروشی فرز آهنگری ingco اینکو مدل AG20008 ******