callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

لوله گیر 12 اینچی اینکو پخش کننده عمده آچار لوله گیر ingco اینکو 12 اینچ مناسب برای مشاغل تاسیساتی ، خدماتی و لوله‌ کشی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی لوله گیر 12 اینچی اینکو

آچار لوله گیر ingco اینکو 12 اینچ

برای این که بتوانیم بدون آسیب آوردن به لوله‌ ها و سرخوردن و لغزش لوله ها در حین کار، اتصالات مختلف را بر روی آن ها ببندیم و یا باز کنیم ، نیازمند ابزار های مخصوصی هستیم . از جمله‌ ی این ابزار ها ، آچار لوله‌ گیر است که آچار پر کاربردی در مشاغل تاسیساتی ، خدماتی و لوله‌ کشی به شمار می‌ رود و عمل کردی مشابه با انبر قفلی دارد .
از آچار لوله 12 اینچ اینکو می‌ توان برای گرفتن و ثابت نگه‌ داشتن لوله‌ های سایز های مختلف استفاده کرد . این آچار لوله قدرتمند ، از آلیاژ کروم _ وانادیوم به روش دراپ فورج تولید شده و همراه با دسته‌ ی ارگونومیک خود ، برای فعالیت‌ های صنعتی سنگین و دراز مدت مناسب است . علت استفاده از آلیاژ کروم _ وانادیوم در این محصول ، مقاومت بسیار بالای این آلیاژ در برابر ضربه ، فشار، حرارت و زنگ‌ زدگی است . این موضوع سبب می‌ شود تا از این ابزار دستی در شرایط مختلف و تحت نیروها و فشار های گوناگون ، به درستی استفاده کرد .
فک‌ های پرقدرت عاجدار این آچار شلاقی که دارای دندانه‌ های درشت و محکمی هستند ، به صورت موازی قرار گرفته اند و قابل تنظیم برای تحمل گشتاور های زیاد هستند . این فک‌ ها برای افزایش گیرایی و استحکام ، تحت پولیش‌ کاری و سخت کاری قرار گرفته‌ اند و دندانه‌ های آن ها در برابر سایش بسیار مقاوم هستند . بدین ترتیب ، با کمک این آچار ، می‌ توان لوله‌ ها را با قدرت زیاد و کنترل مناسب ، گرفت و چرخاند . پیچ روان این آچار ساخت کشور چین.

 

***** کلان بازار عمده فروشی آچار لوله گیر ingco اینکو 12 اینچ ******