callMe

این محصول در حال حاضر فروشنده ای ندارد

فروشندگان این محصول در یک ماه اخیر

  • ابزار صنعتی پایدار 02166749706

تراز لیزری اینکو مدل HLL156508 پخش مستقیم تراز لیزری ingco اینکو مدل HLL156508 مناسب برای نشان دادن دقیق وضعیت‌ های غیر تراز

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی تراز لیزری اینکو مدل HLL156508

تراز لیزری ingco اینکو مدل HLL156508

تراز لیزری اینکو مدل HLL156508 این تراز لیزری دارای بدنه تقویت شده ، ضد آب و ضد گرد و غبار با روکش محافظ لاستیکی نرم و ضد ضربه است و مجهز به لیزر ایمن و قوی  با طول موج ۶۳۵ نانومتر می‌ باشد و برد لیزر تا ۱۵ متر است و قابلیت افزایش به وسیله گیرنده را دارد . در کنار تراز های دستی موجود در بازار ، شرکت اینکو به ساخت تراز لیزری با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا پرداخته و آن را به سیستم خود تراز اتوماتیک ( سیستم پاندولی هوشمند ) با دقت و سرعت بسیار بالا جهت نشان دادن دقیق وضعیت‌ های غیر تراز مجهز کرده است .

با استفاده از این تراز شما می‌ توانید نور لیزر را در خط افق در زاویه ۳۶۰ درجه‌ و در خط عمود در زاویه ۱۲۰ درجه‌ تنطیم نمایید . این ابزار مجهز به پایه‌ ی منحصر به فرد آهن ربایی جهت اتصال به تکیه‌ گاه فلزی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و تنظیم ارتفاع است . این تراز لیزری از نوع کلاس ۲ به حساب می‌ آید ، این کلاس به این معنا بوده که توان پرتوی خروجی آن به حدی کم است که هیچ گونه خطری برای بینایی انسان نخواهد داشت . تراز لیزری در انجام پروژه‌ های عمرانی و ساختمانی بسیار پر کاربرد و ضروری است و استفاده از این ابزار باعث جلو گیری از خطا و دوباره‌ کاری و هدر رفتن مصالح ساختمانی می‌ شود .

***** کلان بازار عمده فروشی تراز لیزری ingco اینکو مدل HLL156508 ******