callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

مینی فرز ۷۱۰ وات اینکو مدل AG71038 پخش کننده عمده مینی فرز ۷۱۰ وات INGCO اینکو مدل AG71038 مناسب برای انجام عملیات برش یا ساب روی فلزات و سنگ ها

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی مینی فرز ۷۱۰ وات اینکو مدل AG71038

مینی فرز 710 وات INGCO اینکو مدل AG71038

مینی فرز ۷۱۰ وات مدل AG71038 دستگاهی است که از آن برای برش یا سنباده‌ زنی فلزات و اجسام سخت استفاده‌ ی فراوانی می‌ شود . این دستگاه با حجم و وزن کم ، توسط شرکت « اینکو » ( INGCO ) تولید می‌ شود . این شرکت ازجمله‌ ی تولید کنندگان داخلی است . قدرت موتور و سرعت گردش مینی فرز ۷۱۰ وات  مدل AG71038 در سطح قابل قبولی است . برای به‌کار گیری این دستگاه از صفحه‌ های فرز با سایز مشخصی استفاده می‌ شود . این محصول با برند اینکو در یک کارتن معمولی عرضه‌ شده است .

اینکو با تولید گونه‌ های مختلف ابزار دستی و برقی ، چند سالی است که نام خود را در بازار ایران مطرح کرده است . مینی فرز AG71038 ، دستگاهی کوچک و کاربردی است که در ابعاد۳۰ × ۱۵ × ۱۲ سانتی‌ متر و با وزن حدود ۲ کیلو گرم تولید می‌ شود . قدرت موتور این دستگاه ۷۱۰ وات و سرعت گردش آن ۱۱۰۰۰ دور بر دقیقه است . این سرعت گردش در این مدل ، مانند بسیاری از دستگاه‌ های فرز و مینی‌ فرز ، قابل‌ کنترل نیست . صفحه‌ های فرز در دو نوع ساب یا برش و در سایز های مختلفی ساخته‌ شده‌ اند . برای استفاده از مدل AG71038 باید از صفحات فرز با قطر ۱۱۵ میلی‌ متر را تهیه کنید و به کمک آچاری که به همراه محصول آمده ، بر روی دستگاه ببندید .

***** کلان بازار عمده فروشی مینی فرز ۷۱۰ وات INGCO اینکو مدل AG71038 ******