callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

شیار زن دو تیغه اینکو مدل WLC15001 خرید عمده شیار زن ۱۵۰۰ وات دو تیغه ingco اینکو مدل WLC15001 مناسب برای برش فلزات ، کاشی و سرامیک

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی شیار زن دو تیغه اینکو مدل WLC15001

شیار زن 1500 وات دو تیغه ingco اینکو مدل WLC15001

محصول شیار زن ۱۵۰۰ وات ۱۲۵ میلی متری توسط شرکت « اینکو » ( ingco ) تولید شده است . این دستگاه شیار زن مدل « WLC15001 » نام دارد و انرژی مورد نیاز خود را از طریق برق ۲۲۰ ولت شهری تامین می‌ کند . توان این شیار زن شیار زن ۱۵۰۰ وات است و سرعت چرخش دیسک آن ۸۵۰۰ دور بر دقیقه است . تیغه‌ ی این محصول جنسی فولادی داشته و اندازه‌ ی آن ۱۲۵ میلی‌ متر است . این تیغه با توجه به سرعتی که دارد برای برش فلزات ، کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می‌ گیرد .

عمق و عرض برش این دستگاه قابل تنظیم است . عمق برش اره‌ ی دیسکی ۳۰ - ۳ میلی‌ تر بوده و عرض آن ۳۰ - ۸ میلی‌ متر است . برش با این دستگاه با دقتی زیادی انجام می‌شود و این موضوع استفاده از آن را برای کار هایی که به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارند به گزینه‌ ای مناسب تبدیل کرده است . این اره دارای قفل  بوده که علاوه‌ بر افزایش میزان ایمنی دستگاه موجب راحتی تعویض تیغه‌ ی آن شده است . در صورتی‌ که بخواهید محیط اطراف کار آلوده و کثیف نشود می‌ توانید دستگاهی مکنده را به قسمت انتهایی آن وصل کرده و تکه‌ های حاصل از برش را جمع کنید .

***** کلان بازار فروش عمده شیار زن ۱۵۰۰ وات دو تیغه ingco اینکو مدل WLC15001 ******