callMe

این محصول در حال حاضر فروشنده ای ندارد

فروشندگان این محصول در یک ماه اخیر

  • ابزار صنعتی پایدار 02166749706

آچار ستاره ای تاشو 8 عددی اینکو عمده فروشی آچار ستاره ای تاشو 8 عددی ingco اینکو مدل HHK14083 مناسب برای باز و بستن پیچ های ستاره ای

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی آچار ستاره ای تاشو 8 عددی اینکو

آچار ستاره ای تاشو 8 عددی ingco اینکو

تولید مجموعه آچار ها به صورتی که چاقویی ، جیبی ، مشتی یا مچی نامیده می‌ شود ، یکی از روش های پر طرفدار و کاربردی است که تولید کنندگان ابزار در سایز های مختلف آچار های متنوع تولید می کنند .
داشتن یک ست یا مجموعه 8 عددی آچار در سایز های کاربردی ، می‌ تواند برای هر کسی خوشایند باشد و چه بهتر که ویژگی‌ های خوب یک مجموعه ، همچون وزن مناسب ، جمع و جور بودن و قابلیت حمل آسان ، با کیفیت خوب نیز همراه شود .  
مجموعه 8 عددی آچار ستاره ای ، ساخت شرکت معتبر اینکو ( ingco ) است . این مجموعه آچار اینکو شامل ۸ عدد آچار آلن ستاره ای
که همگی از جنس کروم - وانادیوم تولید شده اند و برای استحکام و دوام بیشتر، تحت عملیات حرارتی قرار گرفته‌ اند و با فلز کروم ، روکش شده اند .
این ست کامل آچار آلن ، مقاومت و استحکام خوبی در برابر پیچش ، سایش و ضربه دارند و طراحی آنها برای نهایت ارگونومی و سازگاری با دست کاربر انجام شده است .
اگر از جمله کسانی هستید که در خانه و یا در محل کار خود با انواع پیچ های ستاره ای روبرو می‌ شوید ، سایت فروشگاهی کلان بازار به شما خرید ست آچار ستاره ای را توصیه می‌ کند تا به جای خرید آچار های مختلف به صورت مجزا و جدا از هم ، یک مجموعه آچار خریداری کنید . به این ترتیب ، هم خریدی مقرون به صرفه را تجربه می‌ کنید و هم چند سایز دم‌ دستی آچار با کیفیت را به صورت جمع و جور و سبک ، در جیب خود به هر جا که می‌ خواهید می‌ برید .

***** کلان بازار پخش مستقیم آچار ستاره ای تاشو 8 عددی ingco اینکو ******