callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

بتن کن 2 کیلوگرمی اینکو مدل RGH9028 خرید عمده بتن کن ۸۰۰ وات INGCO اینکو مدل RGH9028 با وزن 2 کیلوگرم مناسب برای سوراخکاری سازه های بتنی سخت

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی بتن کن 2 کیلوگرمی اینکو مدل RGH9028

بتن کن ۸۰۰ وات INGCO اینکو مدل RGH9028

بتن کن ۸۰۰ وات اینکو مدل RGH9028 چنانچه نیاز به سوراخکاری سازه های بتنی سخت از قبیل دیوار را دارید ، باید از بتن‌ کن استفاده نمایید . بتن‌ کن‌ ها عمدتا جهت سوراخکاری دیوار های سخت و مقاوم استفاده می‌ گردد . افرادی که کارشان سوراخکاری مداوم بر دیوار های بتنی است ، استفاده از بتن کن را به علت قدرت و سهولت آن ترجیح می‌ دهند . بتن کن ۸۰۰ وات اینکو ( ingco ) مدل RGH9028  قابلیت عملکرد تا قطر ۲۶ میلی متر در سه حالت “ سوراخ کاری / سوراخکاری چکشی / تخریب ” را دارا می‌ باشد . وزن نسبتا سبک این دستگاه باعث شده تا سوراخ کاری یا تخریب در سقف را کاربر راحت تر انجام دهد . البته قدرت تخریب این دستگاه ۲/۵ ژول واقعی و توان دستگاه ۸۰۰ وات است تا عمل تخریب پر قدرت انجام شود .

به دلیل وجود گرد و غبار زیاد در محیط‌ های کار بخصوص محیط‌ های کاری که از بتن کن استفاده می‌ شود و غبار زیادی در محیط پخش می‌ شود ، در این بتن کن از کلید ضد غبار و بلبرینگ ضد غبار استفاده شده است . هم چنین لاک‌ گیری سیم های آرمیچر این دستگاه به روش مدرن زیگزالی انجام شده تا غبار ناشی از تخریب باعث پارگی سیم‌ های آرمیچر نشود و هم چنین گرمای داخل آمیچر نیز همزمان تخلیه شود .

دریل بتن کن ۲۶ میلی متر۸۰۰ وات اینکو مدل RGH9028 دارای سیستم ضد لرزش VCS جهت کاهش لرزش دستگاه هنگام تخریب است تا کاربر هنگام تخریب توسط این بتن‌ کن لرزشی را احساس نکند .

***** کلان بازار پخش کننده عمده بتن کن INGCO اینکو مدل RGH9028 ******