callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دمنده و مکنده ۴۰۰ وات اینکو مدل AB4018 فروش عمده بلوور ۴۰۰ وات INGCO اینکو مدل AB4018 مناسب برای دمش یا مکش هوا و تمیز کردن ماشین‌ های اداری ، کامپیوتر و مواردی نظیر آن

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دمنده و مکنده ۴۰۰ وات اینکو مدل AB4018

بلوور ۴۰۰ وات INGCO اینکو مدل AB4018

بلوور ۴۰۰ وات اینکو مدل AB4018  یکی از ابزار های بادی تولید شرکت « اینکو » ( ingco ) است . این محصول موتوری پر قدرت دارد که باعث می‌ شود هوا با حجم مناسبی از نازل دستگاه خارج یا از آن مکش شود . برای استفاده‌‎ ی بهتر و راحت‌ تر از این دستگاه، لوازم جانبی مناسبی در اختیار کاربر قرار می‌ گیرد . دستگاه دمنده و مکنده ۴۰۰ وات مدل AB4018 دستگاهی است که از آن برای دمش یا مکش هوا و تمیز کردن ماشین‌ های اداری ، کامپیوتر و مواردی نظیر آن استفاده می‌ کنند . این دستگاه مجهز به موتوری با توان ۴۰۰ وات است . سرعت گردش این موتور از ۰ تا ۱۳۰۰۰ دور بر دقیقه متغیر است ؛ به کمک ولوم روی شستی دستگاه می‌ توانید سرعت گردش موتور و باد را تغییر دهید همچنین جریان هوا ۳ متر مکعب دردقیقه است .

 برای استفاده از این دستگاه به‌ عنوان دمنده ، باید لوله‌ ی پلاستیکی را به نازل متصل کنید . وقتی هم می‌ خواهید از AB4018 به‌ عنوان مکنده استفاده کنید ، ابتدا باید لوله‌ ی پلاستیکی را به قسمت بدنه‌ ی موتور متصل کرده و کیسه‌ ی مخصوص گرد و غبار را به نازل دستگاه ببندید . استفاده از حالت مکنده برای مواقعی است که می‌ خواهید گرد و غبار در هوا پخش نشوند و باید آن‌ ها را جمع‌ آوری کرد . در نظر داشته باشید که قدرت مکش این دستگاه در سطح پایینی قرار دارد و به‌ هیچ‌ وجه با جاروی‌ های برقی یا شارژی قابل‌مقایسه نیست . دستگاه‌ های دمنده و مکنده برای کسانی که در زمینه‌ ی سرویس و تعمیر ماشین‌ های اداری فعالیت می‌ کنند ، کاربرد بسیار زیادی دارد .

***** کلان بازار پخش مستقیم بلوور ۴۰۰ وات INGCO اینکو مدل AB4018 ******