callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

اره افقی بر 750 وات اینکو مدل RS8008 پخش عمده اره افقی بر 750 وات INGCO اینکو مدل RS8008 مناسب برای برش فلزات ، چوب ، پلاستیک و....

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی اره افقی بر 750 وات اینکو مدل RS8008

اره افقی بر 750 وات INGCO اینکو مدل RS8008

اره افق بر 750 وات INGCO اینکو مدل « RS8008 » یک ابزار برش برقی همه‌ کاره است . از این دستگاه که موتور آن با قدرت بسیار زیاد ساخته می‌ شود ، می‌ توانید برای برش اجسام مختلفی استفاده کنید . امکان برش به جهت‌ های مختلف با این محصول وجود دارد . برای تعویض تیغه ، نیازی به هیچ نوع ابزاری ندارید . « اینکو » ( INGCO ) معرف و عرضه‌ کننده‌ ی مدل RS8008 است. این محصول ۴۰ سانتی‌ متر طول دارد و به یک موتور پرقدرت ۱۲ آمپری با توان 750 وات مجهز شده است .

با اره افقی بر 750 وات می‌ توانید اجسام مختلف را از جنس فلز ، چوب ، پلاستیک و غیره برش دهید . سرعت برش این دستگاه بسیار بالا است . در نظر داشته باشید که برای برش اجسام فلزی یا چوبی ، باید تیغه‌ ی مخصوص به آن‌ ها را به دستگاه متصل کنید . برای بستن تیغه نیازی به آچار یا ابزار دیگری ندارید . هم چنین امکان اتصال تیغه در چهار جهت مختلف روی دستگاه وجود دارد . این دستگاه مجهز به دیمر است ؛ سرعت حرکت رفت و برگشتی تیغه به میزان فشار روی شستی دستگاه بستگی دارد . اینکو با تولید محصولاتی نظیر RS8008 نیاز به خرید چند دستگاه مختلف را مرتفع کرده است . با تهیه و تعویض تیغه‌ ی مخصوص این دستگاه می‌ توانید اجسام مختلف را برش دهید ؛ بنابراین مبلغی که برای خرید این مدل پرداخت می‌ کنید کاملا مقرون‌ به‌ صرفه و منطقی است .

 

***** کلان بازار پخش مستقیم اره افقی بر 750 وات INGCO اینکو مدل RS8008 ******