callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

فازمتر اینکو مدل HSDT1908 خرید عمده فازمتر اینکو ingco مدل HSDT1908 مناسب برای کار های برقی ، باز و بسته کردن پیچ‌ هایی نه‌ چندان سفت

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی فازمتر اینکو مدل HSDT1908

فازمتر ingco اینکو مدل HSDT1908

فاز متر اینکو ingco یکی از وسایل و ابزار آلات دستی است که بسیاری از ما نامش را شنیده‌ ایم . این نوع پیچ‌ گوشتی از ابزار هایی است که در هر خانه ، مغازه یا کارگاهی دیده می‌ شود و موارد استفاده‌ ی فراوانی دارد . فاز متر در عین سادگی ، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کار های برقی سر و کار دارند . با اتصال نوک فازمتر به سیم بدون روکش یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق ، می‌ توانید جریان فاز را از نول تشخیص دهید . شرکت اینکو چندین نمونه از این ابزار را تولید کرده است . یکی از این فاز مترها ، با ۱۴ سانتی‌ متر طول ، یک فاز متر بزرگ بوده که با دسته‌ ی پلاستیکی بسیار خوش‌ دست ، برای انجام کار های برقی بسیار مناسب است . دامنه‌ ی کاری این ابزار ، بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ ولت است.

این فاز متر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ ای ندارد . دسته‌ ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌ راحتی در دست می‌ نشیند و فاز متر درون مشت شما سر نمی‌ خورد . نور لامپ نیز به‌ خوبی دیده می‌ شود . پهنای نوک دوسوی این محصول ۳ سانتی‌ متر است و می‌ توان از آن برای باز و بسته کردن پیچ‌ هایی نه‌ چندان سفت استفاده کرد . شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار ، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فاز متر روشن می‌ شود ، بدون این که کاربر دچار برق‌ گرفتگی شود . دلیل این موضوع درون فاز متر نهفته است . داخل فاز متر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فاز متر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فاز متر به زمین ( از طریق قرار دادن انگشت ) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌ شود .

 

***** کلان بازار پخش کننده عمده فازمتر ingco اینکو ******