callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دریل شارژی 18 ولت اینکو مدل cidli 1801 فروش عمده دریل شارژی 18 ولت اینکو INGCO مدل cidli 1801 مناسب برای صنایع الکترونیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مصارف عمومی

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دریل شارژی 18 ولت اینکو مدل cidli 1801

دریل شارژی 18 ولت اینکو INGCO مدل cidli 1801

دریل پیچ گوشتی شارژی ۱۸+۱+۱ ولت چکشی ۲ باطری اینکو مدل CIDLI1801 شرکت اینکو برند آمریکایی که در کشور چین تولید می شود . استفاده از پیچ‌ گوشتی‌ و آچار به مدت طولانی ، بسیار خسته‌ کننده است . همچنین با توجه به تنوع سری پیچ‌ ها و مهره‌ ها که امروزه به صورت‌ های دو سو ، چهار سو ، ستاره‌ ای و آلنی هستند ، مجبور خواهیم بود از انواع بسیار زیادی پیچ‌ گوشتی‌ و آچار در صنایع استفاده کنیم . به‌ طور حتم ، حمل و نگهداری این تعداد ابزار ، کاری بس دشوار است. علاوه‌ بر این هنگام کار در شرایط محیطی مختلف ، استفاده از این‌ گونه ابزارها همیشه امکان‌ پذیر نخواهد بود .

با ورود پیچ‌ گوشتی‌ های شارژی به بازار ، مشکلاتی از این دست برطرف شد و کاربران حرفه‌ ای و آماتور به این ابزار پر کاربرد روی آوردند . این موضوع ، تولید کنندگان را به رقابت با یک دیگر برای جلب‌ نظر هر چه‌ بیشتر مشتریان وادار کرده است . همچنین این شرکت‌ ها بر آن شده‌ اند تا با افزایش تعداد لوازم جانبی ، تنوع کاربرد این ابزارها را نیز افزایش دهند .

شرکت « اینکو » ( INGCO ) یکی از تولید کنندگان به نام ابزارآلات پر کاربرد است ، دستگاه پیچ‌ گوشتی شارژی مدل « CIDLI1801 » را با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان ، تولید و به بازار عرضه کرده است .

***** کلان بازار خرید عمده دریل شارژی 18 ولت اینکو INGCO مدل cidli 1801 ******