callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار صنعتی پایدار

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

110,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/04/28

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

انبر دست کلوین سایز 8 اینچ پخش کننده عمده انبر دست کلوین kelvin سایز 8 اینچ مناسب برای لخت‌ کردن و بریدن انواع سیم برق ، نگه داشتن ، چرخاندن ،‌ خم کردن کابل و بریدن یا خم کردن قطعات فلزی و بیرون کشیدن میخ از چوب

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار صنعتی پایدار 1 1400/04/28 110,000 50
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی انبر دست کلوین سایز 8 اینچ

انبر دست کلوین kelvin سایز 8 اینچ

برند ابزار کلوین از برند های نو ظهور در عرضه ابزار آلات دستی به شمار می رود که توانسته است کیفیت بسیار بالایی از ساخت و مقاومت را به همراه داشته باشد . این برند ابزار دستی همگام با استاندارد های جهانی در کیفیت و فناوری ساخت قرار دارد . ابزار آلات برند کلوین در میان ابزارهایی قرار دارد که در سال های اخیر جهش نسبتا بالایی در میان ابزار های کاربردی در ایران داشته است و محبوبیت آن روز به روز افزایش یافته است ، چرا که توانسته است دغدغه های کیفیت ، کارایی و قیمت را به میزان زیادی مرتفع سازد . طراحی ابزار کلوین در میان طراحی های نوین و منحصر به فرد ابزار قرار دارد ، به گونه ای که زیبایی و سهولت کار با این ابزار به راحتی قابل لمس است .

انبر دست کلوین سایز 8 اینچ متشکل از دو اهرم و یک محور اتصال این وسیله استحكام بالايی دارد و تولید شده از آلیاژهای سخت کاری شده می باشد . وجود اين آلياژ موجب افزايش هرچه بیشتر مقاومت انبردست دربرابر خوردگی ، حرارت و فشار می شود . این محصول یکی از پر کابرد ترین ابزار در بین دیگر ابزارآلات دستی به شمار می آید و در مواردی مانند کارهای الکترونیکی ، لوله‌کشی ، سیم‌کشی و … استفاده می شود .

این ابزار قابلیت لخت‌ کردن و بریدن انواع سیم برق ، نگه داشتن ، چرخاندن ،‌ خم کردن کابل و بریدن یا خم کردن قطعات فلزی کوچک مثل پیچ یا قطعات فلزی و بیرون کشیدن میخ از چوب را دارد . این محصول در مصارف خانگی نیز برای لخت‌ کردن و بریدن سیم برق نیز مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای دسته ای کاملا ارگونومیک می باشد . دسته‌ های این ابزار دارای روکش لاستیکی است تا هم در دست گرفتن آن برای کاربر راحت‌ تر باشد و هم در برابر جریان برق مانند عایق عمل نماید و اینکه که برای کارهای صنعتی مناسب باشد . تیغه های این نوع از انبردست ها را به صورت دندانه ای و برنده طراحی شده تا وسیله ای که توسط آن گرفته شده است از آن سر نخورد . همچنین فک و دسته این ابزار حرارت دیده و تقویت شده است تا استحکام لازم برای استفاده در کارهای سنگین را داشته باشد .

***** کلان بازار عمده فروشی انبر دست کلوین kelvin سایز 8 اینچ ******