callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

تراز لیزری رونیکس مدل RH9500 عمده فروشی تراز لیزری ronix رونیکس مدل RH-9500 مناسب برای تراز کردن سطوح مختلف ، سنجش و ایجاد شیب دلخواه و عمود کردن سطوح

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی تراز لیزری رونیکس مدل RH9500

تراز لیزری ronix رونیکس مدل RH9500

تراز لیزری ronix مدل RH-9500 : تراز لیزری یکی از وسایل پرکاربرد در ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی که جهت تراز کردن ، ایجاد شیب مناسب و عمود کردن سطوح مورد استفاده قرار می گیرد . همان‌ طور که می دانید با توجه به رشد سریع علوم طراحی و معماری ، استفاده از ابزار آلات قدیمی مانند شاقول و … باعث بالا رفتن خطا می گردد به همین دلیل افراد بایستی از ابزار آلات دقیق‌ تری مانند تراز لیزری استفاده نمایند . این ابزار با استفاده از فن آوری لیزر بدون نیاز به نخ یا سیم عملیات تراز کردن را در مدت زمان خیلی کم انجام می‌ دهد که این روش دارای دقت به مراتب بسیار بالاتری نسبت به روش‌های قدیمی و سنتی است . خط تراز با استفاده از لیزری با نور سبز و امتداد نشان لیزری در راستای قائم و افق و پردازش نور لیزر به صورت افقی و عمودی و به طور همزمان تراز اتوماتیک انجام می پذیرد . پرتوهای خروجی این دستگاه به صورت سه خط تراز عمود برهم ، یکی در راستای افقی و دو خط دیگر در راستای عمودی می باشند که نسبت به هم زاویه قائم تشکیل خواهند داد . محل تلاقی دو خط عمود با یکدیگر و با خط افق باعث ایجاد ۳ نقطه شاقولی و نقطه چهارم نیز در پایین دستگاه تشکیل می‌ شود . کلیه این نقاط تشکیل‌ شده دو به دو نسبت به یکدیگر عمود هستند . دستگاه قادر است هر یک از خطوط افقی یا عمودی را به تنهایی به نمایش بگذارد . تراز لیزری هایی که خاصیت خود ترازی دارند قادر می باشند تا زاویه ای معین در صورتی که محل قرارگیری آن ها تراز نباشد خود را تراز نموده ، ولی در صورتی که توانایی خود ترازی وجود نداشته باشد با استفاده از تراز حبابی موجود روی دستگاه می توانند دستگاه را تراز کنند .


مشخصات تراز لیزری دو خط رونیکس مدل RH-9500

تراز لیزری رونیکس مدل RH-9500 مجهز به قابلیت خود ترازی اتوماتیک و دقت بالا به همراه سرعت عمل حین عملکرد می باشد . تراز لیزری دو خط رونیکس دارای قابلیت قفل پاندول جهت محافظت از سیستم لیزر دستگاه یا جا به جایی و عملکرد تراز به صورت خطوط اریب یا زاویه قائم در جهت دلخواه است . همچنین دارای پایه آهن ربایی منحصر به فرد جهت اتصال به تکیه گاه های فلزی و گیره پیشترفته جهت اتصال به دیوار و یا اشیای غیر فلزی نبز می باشد . تراز لیزری دو خط رونیکس RH-9500 حداکثر دقت حین کارکرد با استفاده از دیود های لیزری بسیار شفاف با کارایی فوق العاده را در خود جای داده است . از دیگر ویژگی ها می توان به قابلیت استفاده از دستگاه با طول عمر باتری ۲۰ ساعت به طور مداوم و قابلیت نصب بر روی سه پایه اشاره کرد .


قابلیت های تراز لیزری ronix

میزان دقت خطوط افقی : ۳+/- میلیمتر در هر ۱۰ متر
میزان دقت خطوط عمودی : ۲.۵+/- میلیمتر در هر ۱۰ متر
دامنه خود تراز دستگاه : ۴ +/- ۰.۵
برد دستگاه : ۲۰ متر / با استفاده از گیرنده دستی ۵۰ متر
دیوید لیزری : ۶۳۵ نانومتر با کلاس لیزر ۲
حداکثر زمان کار مداوم ( دیود ها ) : ۸ ساعت
دارای کیف حمل ضد ضربه

 ***** کلان بازار پخش کننده عمده تراز لیزری ronix رونیکس مدل RH-9500 ******