callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار صنعتی پایدار

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

25,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/02/05

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

متر 3 متری طرح فیسکو مدل UM3M پخش عمده و تکی متر طرح فیسکو 3 متری مدل UM3M مناسب جهت اندازه گیری اجسام

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار صنعتی پایدار 1 1400/02/05 25,000 20
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی متر 3 متری طرح فیسکو مدل UM3M

متر 3 متری طرح فیسکو-FISCO مدل UM3M

متر 3 متری طرح فیسکو-FISCO مدل UM3M دارای یکی از ارزانترین و کوچک ترین مترهای موجود در بازار است که به خاطر سایز کوچک و اصطلاحا جمع و جور بودن آن بسیار پرطرفدار است چرا که معمولا استاد کاران به عنوان یک وسیله ضروری جدا از متر اصلی که داخل جعبه ابزار دارند .

یک متر کوچک و جمع و جور را در جیب همواره نگه می دارند که بسیار کاربردی است . در واقع می توان گفت که متر برای یک استاد کار مثل قلم برای یک مهندس واجب است . تیغه متر ۳ متری نوبل طرح فیسکو ۱۶ میلی متر است .

متر نوبل طرح فیسکو ساخت کشور چین و مجهز به قفل اتوماتیک است . قلاب مقاوم سه پرچی آن بسیار محکم است . جنس بدنه آن از پلاستیک abs است که بسیار مقاوم است و در این محدوده قیمت برای خرید بسیار مناسب است . در دو طول ۳ و ۵ متری در فروشگاه کلان بازار موجود است .

متر وسیله ضروری برای انجام هر کار دقیق و صحیح است . برای مشاغلی مثل کاشی کاری ، کابینت سازی ، درب و پنجره سازی و هر کار تولیذی و خدماتی نیاز به متر دارد .

شما عزیزان با توجه به نیاز خود می توانید طول مورد نظر را انتخاب کنید و سپس اقدام به خرید کنید . متر یک وسیله اندازه گیری کاربردی است که به یقین تمامی مشاغل و حرفه های تولیدی و خدماتی به آن نیاز دارند .

***** کلان بازار عمده فروشی متر 3 متری طرح فیسکو-FISCO مدل UM3M10******