callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار تک

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

7,500 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/04/26

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

رول بولت سایز 8 قلابی عمده فروشی رول بولت قلابی سایز 8 مناسب در ساختمان سازی و ایمن کاری نقاط مختلف و ....

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار تک 1 1400/04/26 7,500 30
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی رول بولت سایز 8 قلابی

رولبولت سایز 8 قلابی

رول بولت سایز 8 قلابی در انواع و متریال ها مختلفی از جنس آهن یا فولاد اصل در قالب گالوانیزه ساخته می شود . ابعاد و اندازه های متریال رول بولت با توجه به نوع و حجم مصارف متفاوت می باشد . غالباً این پیچ در اندازه هایی بر حسب میلی متر ساخته می شود . رول بولت با استاندارد های بین المللی و جهانی iso همراه است .

کاربردهای پیچ رول بولت

از پیچ رول بولت به موجب مرغوبیت و دوام عمر بالایی که دارد در بسیاری از کار های عمرانی استفاده می‌ شود . از پیچ رول بولت در ساختمان سازی و ایمن کاری نقاط مختلف آن ، حفاری تونل ها و معادن و هم چنین در جهت اتصال دادن و محکم کردن اشیاء مختلف بر روی دیوار ، سقف و … به وفور استفاده می شود . از این پیچ در اتصالاتی نظیر صنایع مکانیکی مختلف و تأسیسات ، اتصال دادن مخازن به زمین و نیز اتصالات سقف و دیوارهای بتنی مورد استفاده قرار می گیرد . از پیچ رول بولت در صنایع مختلف برق و دکل های برقی استفاده های فراوان می شود .

نحوه استفاده از رول بولت سایز 8

نحوه استفاده از رول بولت سایز 8 در جهت اتصال دادن سازه های مختلف به این طریق است که ابتدا قسمت مخروطی شکل پیچ با ایجاد سوراخ در سطح مورد نظر ، به درون آن نفوذ می کند . سپس با بستن مهره رول بولت به آرامی استوانه پیچ توسط واشر تعبیه شده در آن به سمت داخل سوراخ عبور کرده و به تدریج موجب افزایش حجم اتصالات می شود . در نهایت قسمت استوانه ای چاک دار پیچ در سمت داخلی در جایی که مهره و واشر قرار گرفته است گیر کرده و موجب محکم تر شدن اتصال می شود .

 

***** کلان بازار قیمت عمده رولبولت سایز 8 قلابی******