callMe

فروشنده:‌ -اطلاعات فروشندهابزار تک

حداقل تعداد فروش این فروشنده:‌ 1

به روز ترین قیمت:‌

13,000 تومان

تاریخ به روز رسانی:‌ 1400/04/26

فروشنده دیگری برای این محصول نیست

رول بولت سایز 10 قلابی پخش کننده عمده رول بولت قلاب دار سایز 10 مناسب در ساختمان سازی و ایمن کاری نقاط مختلف و ....

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات
ابزار تک 1 1400/04/26 13,000 25
افزودن به سبد

نقد و بررسی تخصصی رول بولت سایز 10 قلابی

رولبولت سایز 10 قلابی

رول بولت سایز ۱۰ در انواع و متریال ها مختلفی از جنس آهن یا فولاد اصل در قالب گالوانیزه ساخته می شود . ابعاد و اندازه های متریال رول بولت با توجه به نوع و حجم مصارف متفاوت می باشد . غالباً این پیچ در اندازه هایی بر حسب میلی متر ساخته می شود . رول بولت با استاندارد های بین المللی و جهانی iso همراه است .

کاربردهای متنوع پیچ رول بولت

از پیچ رول بولت به موجب مرغوبیت و دوام عمر بالایی که دارد در بسیاری از کار های عمرانی استفاده می‌ شود . از پیچ رول بولت در ساختمان سازی و ایمن کاری نقاط مختلف آن ، حفاری تونل ها و معادن و هم چنین در جهت اتصال دادن و محکم کردن اشیاء مختلف بر روی دیوار ، سقف و … به وفور استفاده می شود . از این پیچ در اتصالاتی نظیر صنایع مکانیکی مختلف و تأسیسات ، اتصال دادن مخازن به زمین و نیز اتصالات سقف و دیوارهای بتنی مورد استفاده قرار می گیرد . از پیچ رول بولت در صنایع مختلف برق و دکل های برقی استفاده های فراوان می شود .

نحوه استفاده از رول بولت سایز ۱۰

نحوه استفاده از رول بولت سایز ۱۰ در جهت اتصال دادن سازه های مختلف به این طریق است که ابتدا قسمت مخروطی شکل پیچ با ایجاد سوراخ در سطح مورد نظر ، به درون آن نفوذ می کند . سپس با بستن مهره رول بولت به آرامی استوانه پیچ توسط واشر تعبیه شده در آن به سمت داخل سوراخ عبور کرده و به تدریج موجب افزایش حجم اتصالات می شود . در نهایت قسمت استوانه ای چاک دار پیچ در سمت داخلی در جایی که مهره و واشر قرار گرفته است گیر کرده و موجب محکم تر شدن اتصال می شود .

 

***** کلان بازار قیمت عمده رولبولت سایز 10 قلابی******