callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

دستكش لاستيكي سانكس مدل ريما سايز XL فروش عمده دستكش صنعتي سانكس مدل ريما، دستكش سه لايه سوپر لاتكس و مقاوم در برابر پارگي و ساييدگي. همچنین انعطاف پذیری و نرمی این مدل از برند سانکس، یکی دیگر از ویژگی آن محسوب میشود.

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی دستكش لاستيكي سانكس مدل ريما سايز XL

دستكش لاستيكي ريما سانكس

سه لايه ضخيم - سايز خيلي بزرگ (X Large)

دستکش کار ریما محصولی دیگر از برند سانکس است. این دستکش کار که دارای پوششی لاستیکی است که از لاتکس طبیعی ساخته شده است. دستکش های کار ریما برند sunex به خاطر ساختار و طراحی منحصر به فردی که دارند، میتوانند به منظور اهداف چندگانه مورد استفاده قرار گیرند. از دستکش های ریما میتوان برای مصارفی همچون کار با مواد شیمیایی در مراکز صنعتی یا آزمایشگاهها، کار با مواد شوینده، باغبانی، کار با مصالح ساختمانی و …. نیز استفاده کرد.

 

دستکش های کار ریما بنا به ساختاری که دارند در برابر پارگی یا ساییدگی کاملا مقاوم هستند. همچنین انعطاف پذیری و نرمی این مدل از برند سانکس، یکی دیگر از ویژگی آن محسوب میشود.

از دیگر ویژگی های دستکش های ریما این است که هنگام استقاده هیچ حساسیت پوستی ایجاد نمیکنند و نکته دیگر اینکه به خاطر پوشش بلند و لبه داری که دارد، کاملا مناسب برای مصارفی همچون شستشوی مخازن بلند، سند بلاست کردن و … است

 

***** كلان بازار مركز پخش دستكش لاستيكي سانكس *****