برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرین تلفن پشتیبانی:‌ 02166494787

بیش از 120 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

چسب 123 آتا فیکس 400 میلی لیتر سبز عمده فروشی چسب فوری 400 میی لیتر آتا فیکس سبز با ژل 100 میلی لیتری.

تعداد در جعبه:‌ 24

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی چسب 123 آتا فیکس 400 میلی لیتر سبز

چسب 123 آتا فیکس سبز 400 میلی لیتر

امروزه چسب یک دو سه آتا فیکس(ATA FIX) مدل WOOD-400 که از پرکاربردترین محصولات در صنایع مختلف می باشد برای مقاصد و مصارف متعددی استفاده می شود. چسب123 عموما دارای دو جزء می باشد که شامل چسب و اسپری شتاب دهنده می باشد و به محض برخورد این دو ماده با یکدیگر, چسب در مدت زمان چند ثانیه خشک خواهد شد.این چسب از شدت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و بعد از اتمام کار هیچ سفیدکی از خود به جای نمی گذارد.از چسب فوری آتا فیکس همچنین میتوانید در مواردی که نیاز به سرعت خشک شدن بالا ندارید به تنهایی (بدون استفاده از اسپری شتاب دهنده) استفاده نمایید که در این صورت قدرت نهایی پس از خشک شدن چسب تقریبا 5برابر خواهد شد.

برای پاک کردن چسب 123 از روی لباس و سایر سطوح می توان از اسپری پاک کننده چسب ۱۲۳ آتافیکس استفاده کرد. البته برای لباس و ماشین رعایت نکات خاصی برای پاک کردن هر نوع چسبی نیاز است تا آسیبی به لباس یا بدنه خودرو شما وارد نشود. دستورالعمل استفاده از اسپری پاک کننده چسب 123 آتافیکس روی بدنه محصول چاپ شده است.

نکات ایمنی در استفاده از چسب 123:

  1. گاز متصاعد شده از اسپری شتابدهنده کمی سمی است. و این موضوع به دلیل وجود برخی مواد شیمیایی در آن است. بنابراین بهتر است که از تنفس آن خودداری نمایید.

  2. چسب را در دمای 50 درجه به بالا و در معرض نور خورشید نگه ندارید.

  3. از کشیدن سیگار هنگام استفاده از این محصول خودداری کنید.

  4. در صورت تماس چسب با چشم آن را با آب فراوان بشویید؛ و به سرعت نزد پزشک بروید.

  5. عملیات خشک شدن این چسب، یک واکنش گرماده است. بنابراین گرم شدن پوستتان بر اثر تماس با آن طبیعی است. و جای ترس و نگرانی نیست!

 

 

***** كلان بازار پخش عمده چسب 123 آتافيكس سبز *****