برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرین تلفن پشتیبانی:‌ 02166494787

چسب پی وی سی فشار قوی ثنا پایپ 275 میلی لیتر فروش عمده چسب لوله فشار قوی ثناپایپ استحکام(estehkam) ربعی حجم 275 سی سی. تعداد در کارتن 24 قوطی می باشد.

تعداد در جعبه:‌ 24

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی چسب پی وی سی فشار قوی ثنا پایپ 275 میلی لیتر

چسب پی وی سی فشار قوی 275 میلی لیتر استحکام - estehkam

جهت چسباندن انواع لوله و اتصالات و پروفیل و صفحات مخصوص از جنش پی وی سی (PVC)  و لوله های تحت فشار جهت مصارف ساختمانی و نیز چسب پی وی سی معمولی برای لوله هایی که تحت فشار نیستند استفاده می شود، مانند فاضلاب

این محصول تک جزئی بر پایه رزین های پی وی سی دارای انعطاف پذیری بالا، عملکرد سریع، چسبندگی قوی، استحکام مناسب و مقاومت در برابر رطوبت می باشد که جهت چسباندن پروفیل های پی وی سی و لوله های آب و فاضلاب فشار قوی طراحی گردیده است.

شرایط نگهداری: چسب پی وی سی فشار قوی sanapipe، دور از نور مستقیم و گرما، درظرف در بسته و در محیط خشك و خنك، به مدت 1 سال قابل نگهداری است.

روش استفاده:

سطح داخلی دهانه لوله با قطر بزرگتر (و یا اتصال رابط) را با قلم مو، آغشته به لایه نازكی از چسب نموده سپس لایه مذكور را به نرمی در سطح، به طور یكنواخت پخش كنید. به همین ترتیب، سطح رویی دهانه لوله با قطر كوچك تر را با لایه ضخیم تری از چسب آغشته نمایید. بلافاصله دهانه های چسب خورده را به هم متصل نموده و محل اتصال را به مدت 10 دقیقه در این حالت نگه دارید تا سخت شود.
قبل از سخت شدن چسب در محل اتصال، از قرار گیری لوله ها در زاویه مورد نظر و صحیح، اطمینان حاصل نمایید.
به محل اتصال برای مدت 10 دقيقه پس از چسباندن نبايد هيچ گونه ضربه ای وارد شود. حداقل زمان انتظار قبل از اعمال جريان در لوله ها، در مورد مصارف حرفه ای 24 ساعت و در مورد مصارف عمومی و تعميرات، 8ساعت می باشد.