callMe

این محصول در یک ماه اخیر فروشنده ای نداشته است

پروفیل بر Active اکتیو مدل AC2135B فروش عمده اره پروفیل بر اکتیو 2200 وات مدل AC 2135 B مناسب برای برش مواد سخت همچون آهن و پروفیل

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی پروفیل بر Active اکتیو مدل AC2135B

اره پروفیل بر اکتیو مدل AC2135B

اره پروفیل بر معمولا در دو نوع مختلف ساختمانی و صنعتی جهت برش مواد سخت همچون آهن و پروفیل طراحی و تولید می‌ شود .

اره پروفیل‌ بر اکتیو مدل AC2135B دارای دقت بالا جهت برش‌ های مستقیم و مورب اجسام بوده و در برش‌ های طولانی این دقت برش را نیز حفظ می‌ نماید .

به غیر از عوامل مکانیکی دستگاه ، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در دقت برش ، ثابت بودن دستگاه هنگام برش است . سینی و پایه‌ های دستگاه پروفیل‌ بر اکتیو دارای حداکثر ضخامت ورق ، منطبق بر استاندارد بوده تا دقت برش را به حداکثر برساند .

جهت ثابت نگه داشتن قطعه کار در حین برش ، می‌توان از گیره موجود روی سینی دستگاه استفاده نمود . به دلیل برش اجسام سخت ، فشار بر روی موتور و دنده‌ های دستگاه زیاد می‌ شود . اره‌ پروفیل‌ بر اکتیو دارای موتور قدرتمند و دنده‌ های مستحکم جهت استفاده در برشکاری‌ های مختلف است .

اره پروفیل بر اکتیو مدل AC-2135B دارای موتور پر قدرت 2200 وات و سرعت در حالت آزاد 3800 دور در دقیقه می‌ باشد . صفحه برش مناسب جهت استفاده از این ابزار صفحه برشی با ضخامت 355 میلی‌ متر است . از دیگر ویژگی‌ های این اره پروفیل بر می‌توان به قابلیت برش زاویه‌ دار و قفل محور جهت تعویض آسان صفحه پروفیل بر اشاره کرد .

***** کلان بازار خرید عمده اره پروفیل بر اکتیو ******