صفحه های برش اوسیس - Oasis

صفحه های برش اوسیس - Oasis

وارد کننده صفحه های برش و ساب اوسیس

در بین تنوع بسیار زیاد صفحه های برش آهن و سنگ موجود در بازار ایران،که هر ساله به تنوع آنها افزوده میشود،برند اوسیس تنها چند سال پس از ورود به بازار ایران توانسته کیفیت و کارایی خود را به مصرف کنندگان ثابت کند و از اعتبار خوبی در بازار برخوردار شده است.

با توجه به قیمت بسیار مناسب این برند هر روزه شاهد تقضای بیشتر صفحه های برش و ساب اوسیس در بازار هستیم.

تنوع این برند در بازار ایران کامل و به صورت مداوم موجود است که شامل:صفحه برش مینی ۱۱۵×۳ اوسیس صفحه برش ۳×۱۸۰ اوسیس،صفحه استیل بر ۱×۱۱۵ اوسیس،صفحه استیل بر ۱/۶×۱۸۰ اوسیس،صفحه ساب مینی ۶×۱۱۵ اوسیس،صفحه ساب ۶×۱۸۰ اوسیس،صفحه سنگبر ۳×۲۳۰ اوسیس،صفحه پروفیل بر ۳×۳۵۰ اوسیس میباشد،که همین جوریت به علاوه کیفیت و قیمت مناسب باعث شهرت این برند بین ده ها برند دیگر در بازار شده است.

وارد کننده ی این برند بازرگانی حسینخانی میباشد که علاوه بر برند اوسیس برند صفحه های رویال را نیز وارد کشور مینماید و به تازگی اقدام به واردات صفحه های گرانیت و سرامیک بر برند یائوفنگ Yaofeng نیز نموده است که از اوایل شهریور سال ۹۹ وارد بازار ایران میشود.

صفحات برش و ساب اوسیس پس از وارد شدن به ایران توسط این کمپانی بین چندین نماینده فروش در بازار ابزار میدان حسن آباد تهران و بازار آهن شاد آباد پخش میگردد،که این نمایندگان پخش سراسری این برند به کل شهرهای ایران را به عهده میگیرند.

شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده ی صفحه های اوسیس در وبسایت کلان بازار از اینجا اقدام کنید.

 

وبسایت کلان بازار در مرکز بازار ابزار و یراق ایران، شما را در کمترین زمان به بهترین عمده فروشان ابزار و چسب تهران متصل میکند،و میتوانید بین عمده فروشان،به راحتی و در کمترین زمان بهترین قیمت را پیدا کنید و خریدی به صرفه با سود خوب داشته باشید.

مشاهده لیست قیمت صفحه های اوسیس

0 دیدگاه

دیدگاه شما